Aktivity

Naše sportovní centrum vám může nabídnout více..

Badminton

Badminton je jedním z nejrychlejších sportů, při kterém se používá raketa. Hráč musí mít postřeh a výbornou kondici. Na mezinárodních soutěžích přesahovala naměřená rychlost míče i 565 km za hodinu. Hráč někdy naběhá během jediného zápasu několik km. Tento sport zažívá velký rozmach a přibývá hal na badminton – našim cílem bylo poskytnout všem rekreačním i závodním hráčům optimální prostředí ve specializované hale.

Nabízíme Vám k pronájmu 4 kurty na badminton v moderní klimatizované hale s kvalitní pružnou podlahou a protiskluzovým sportovním povrchem Grabo Sport. Hala má dostatečnou výšku stropu, sportovní osvětlení podél kurtu pro minimalizaci oslnění hráče. kontrastní stěny pro výbornou viditelnost míče. K našim službám kromě pronájmu kurtu patří i možnost zapůjčit si raketu na hru, zakoupit badmintonové vybavení v našem obchodě, občerstvit se sportovní výživou, kterou lze zakoupit v našem Sport Baru.

Cvičení

Náš cvičební sál je vybaven širokým spektrem vybavení, včetně činek, kettlebellů, rotopedů a dalšího. 
Zapojit se můžete do našich kruhových tréninků, které se pravidelně konají v sále. Nabízejí skvělý způsob, jak posílit tělo, zlepšit vytrvalost a spálit kalorie, ať už jste začátečník nebo pokročilý sportovec.
Nebo si přijďte jen tak zacvičit s přáteli.

Aktivity pro děti

Nabízíme spoustu aktivit i pro ty nejmenší sportovce.

Kroužek pro děti třikrát týdně, kde se mohou naučit základy badmintonu a zlepšit své dovednosti. Jednou za měsíc pro děti pořádáme junior cup. Přes letní prázdniny příměstský tábor.
Všechny aktivity jsou pod vedením našich zkušených instruktorů a jsou určené pro děti všech věkových a dovednostních kategorií.

Obchod

Náš obchod Sport Shop v prostorách proskleného hlavního prostoru vedle baru se zaměřuje na prodej badmintonového vybavení – rakety, omotávky, míčky, tašky na raketové sporty. Doplňkem je sportovní textil – trička, šortky, ponožky.

Je zde i možnost vypůjčení rakety na hru. Vybavení je zde za internetové ceny. Provozovatelem obchodu je portál www.badec.store. Objednané věci přes tento online shop si můžete u nás i vyzvednout.

MÁŠ NĚJAKOU OTÁZKU?

Kontaktujte nás!